Hakkımızda

             KC Promosyon, ithal ve imal ettiği ürünleri stoklu bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunan tedarikçi bir firmadır. Firmamız kurulduğu günden bu yana yıllardır siz değerli müşterilerimize termos, powerbank, defter ve daha birçok türdeki ürünleri tedarik etmekte, satışını yapmakta ve istenildiği takdirde ürünlere baskı yapmaktadır.

İstanbul, Ümraniye, Tavukçuyolu Caddesi'nde yer alan firmamız; uv baskı, lazer baskı, tampon baskı, serigrafi baskı, sublimasyon baskı, transfer baskı ve sıcak baskı gibi birçok baskı türünde sizlere hizmet sunmaktadır.

Neler yapıyoruz?

             Termos, matara, defter, ajanda, powerbank, kalem, çakmak, hesap makinesi, kartvizitlik, anahtarlık, usb - flash bellek, çakı, fener, bileklik, ham bez çanta, kraft çanta, karton çanta, masa takvimi, bloknot, küp bloknot, albüm plaket, kristal - cam plaket, masa isimliği, telefon tutucu, magnet, organizer, ayna, t-shirt/tişört, şapka, yelek, duvar saati, hoparlör, hediyelik set, seramik - porselen - cam bardak ve diğer promosyon ürünlerin satışı yapmakta, istenildiği takdirde bu ürünlere baskı da yapılmaktadır.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız
Menu