Promosyon Termos Modelleri Neden Tercih Edilmeli

Modaya Uygun Promosyon Termoslar

Promosyon, satış tekniklerinin önemli yollarından biri olmakla beraber firma tanıtımı bakımından da büyük paya sahip. Gelişen, büyüyen ve yenilenen dünyada promosyon ürünler, firmalar için vazgeçilmez araçlar olmaya başladı. Bu ürünlerin arasından Promosyon Termos modelleri, insanların sıklıkla tercih edeceği ürünler arasında gelir. 

Birçok renklerde ve modellerde hazırlanan termoslar, hem okulda hem evde hem de iş yerinde kullanılabilir. Promosyon Termos ürünleri aynı zamanda istenilen tasarımlarda ve farklı boyutlarda üretilebilir. Firmaların isimlerinin ve logolarının promosyon ürünlerinin üzerinde olması kalıcılığını arttıracağı gibi insanların dikkatini de çekebilir. İyi bir kahvenin, çayın herkesin sevebileceği gibi onları yanı başında her zaman zarif modellerde sıcak tutmanın vereceği zevk de dikkate değerdir. 

Promosyon Termos Bardak Modelleri Neden Tercih Edilmeli?

Büyük ve küçük istenilen her boyutta modelleri bulunan termosun hem bardak hem de matara çeşitleri vardır. Masa başında bir işte çalışanlar, sabahları erken saatlerde okula giden öğrenciler, tatil günlerinde kampa, yürüyüşe, pikniğe gitmek isteyenler içeceklerini sabit bir ısıda tutmayı amaçlar. İşte bundan dolayı Promosyon Termos bardak, bu iş için en uygun araçlardan biri olur. İçindeki ısıyı saatlerce muhafaza edebilir aynı zamanda göze hoş gelen tasarımları ile de insanların dikkatlerini çekebilir. 

Birçok mağazada yüksek fiyatlar ile satılan termos modelleri satın alınmasını güçleştiriyor. Bireyin yaşamsal döngüsünde aslında önemli bir aksesuar olan termoslar işe yararlı olmaları hususunda oldukça kıymetli ürünlerden biridir. Paslanmaz çelikten üretilen Promosyon Termos modelleri, hem sıcak içecekleri hem de soğuk içecekleri uzun süre belli bir seviyede tutar.

Müşterilerinize Lazer Baskı İle Model Termoslar Hediye Edin

Kaliteli ve güvenilir Promosyon Termosların özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  1. Devrilmez
  2. Lazer baskılı
  3. Sürgülü kapaklı
  4. Paslanmaz çelik

İçine konulan sıcak ya da soğuk içeceğin çarpma - itme anında konulduğu zemini kavrayarak sızmasını / dökülmesini engelleyeceği gibi termosun devrilmesini de önler. 

Promosyon Termos matara modellerinin, dijital baskıya uygunluğu ve kokusuz olması özelliği sayesinde sıklıkla tercih edilmesini sağlar. Aynı zamanda çelik mataralarının da bulaşık makinelerinde yıkanabilmesi tercih edilmelerinde rahatlatıcı bir neden olur. Termoslu matara, çok soğuk bir ortamda içeceklerin donmasını engelleyerek kullanışlılığını da ispat eder. Hem çocuklar için hem de yetişkinler için ideal ürünler olmakla beraber renkli tasarımlar ve modellere sahiptir. 

Promosyon Termos Fiyatları Malzeme Kalitesine Bağlıdır

Promosyon olarak seçilen ürünün, firmaya ne derecede etki edeceğini, ne derecede kazanç sağlayacağını tahmin edilmesi önemli hususlardandır. Promosyon Termos alırken bir yandan kalitesi, güvenilirliği, ne gibi özellikleri olması konusu düşünülürken bir yandan da bu ürün için firmanın ne kadarlık bir bütçesini ayırması gerektiğinin de hesaplanması yapılır.

Firmanın marka değerini, saygınlığını, kalıcılığını arttırmak için tercih edilen promosyon ürünlerde termos bardak, matara modelleri farklı boyutlarda, şekillerde, kapasitelerde üretilir. Böyle olunca da fiyatlar arasında farklılaşma görülür. Alınacak ürünlerin sayısı da Promosyon Termos ürünlerinin fiyatlarını büyük ölçüde etkiler. Özel tasarımlarda, istenilen boyutlarda ve kapasitelerde üretilen termoslar üstüne logo ve isimler yazdırılarak da alınabilinir. Firmaların elemanlarına ve alıcılarına yaptıkları bu jestler markanın bilinmesini sağlar. Ayrıca hem personel hem de alıcı gözündeki firma izlenimine olumlu katkı yapar. Aynı zamanda bu ürünlerin daha sık kullanılması markanın daha fazla insana ulaşmasına yardımcı olur.

Günün her saati içeceklerin yanında olunması yaşamları keyifli bir hale getirir. Vakum yalıtımı sayesinde içeceklerin doğallığını her zaman koruyan ürünlere sahip olmak artık çok kolay! KC Promosyan’da istediğiniz tarzda, boyutta, kapasitede promosyon ürünleri bulabilir, güvenilir, kaliteli, nitelikli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız
Menu